varmata gaas logo

Kontrollime gaasipaigaldiste vastavust seadustele.
Pakume gaasiseadmete kontrolli ühistutele ja eraisikutele.


Gaasiseadmete kontroll on kohustuslik.
Gaasiseadmete ohutuse eest vastutab nende omanik või valdaja.
Gaasimääruse kohaselt tuleb kodutarbija gaasiseadmeid ja –paigaldisi (gaasiveesoojendi, gaasipliit, gaasikatel) lasta spetsialistil kontrollida iga nelja aasta tagant!

Vingugaasiandur on kohustuslik.
Vingugaasiandur on Eestis kohustuslik paigaldada kõigisse eluruumidesse, milles asub korstnaga ühendatud gaasiseade, nt veesoojendi, või muu põlemisprotsessiga seotud seade,

Pakume gaasiseadmete kontrolli ühistutele ja eraisikutele.
Teenuse tellimiseks ja vingugaasianduri paigalduseks Tartus ja Tartumaal palun saata kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 5168527AS Varmata võrdse kohtlemise kava                                                 
Sissejuhatus:
AS Varmata on pühendunud võrdse kohtlemise edendamisele kõikides oma tegevustes. See võrdse kohtlemise kava aitab meil tagada, et kõik meie töötajad, klientide ja koostööpartnerid tunnevad end austatuna ja võrdse kohtlemisega hinnatuna. See dokument selgitab meie eesmärke, põhimõtteid ja meetmeid, et edendada võrdset kohtlemist.

Eesmärk ja visioon:
Meie eesmärk on luua töökeskkond, kus iga töötaja, klient ja koostööpartner tunneb end võrdselt kohelduna ja kus diskrimineerimine ei ole aktsepteeritud.
Põhimõtted:
Võrdsus:
Kõik meie töötajad, kliendid ja koostööpartnerid on võrdselt olulised ning neid tuleb kohelda õiglaselt ja võrdselt.
Mitmekesisus:
Austame kõiki inimesi olenemata nende soo, rassi, rahvuse, vanuse, puude, usutunnistuse või muude isikuomaduste alusel.
Nulltolerants diskrimineerimise suhtes:
Diskrimineerimine, sealhulgas sõnaline, kirjalik või käitumuslik diskrimineerimine, ei ole aktsepteeritud ning sellele reageeritakse viivitamatult.
Koolitus ja teadlikkus:
Töötame pidevalt selle nimel, et suurendada kõigi töötajate ja juhtide teadlikkust võrdse kohtlemise põhimõtetest ja nende rakendamisest.
Andmete kogumine ja hindamine:
Kogume andmeid meie töötajate ja klientide kohta, et hinnata võimalikkust ebavõrdsusest või diskrimineerimisest. Analüüsime ja hindame neid võimalikke riske, mis võivad viia ebavõrdsuse või diskrimineerimiseni meie ettevõttes.
Meetmete väljatöötamine:
Rakendame selgeid poliitikaid, reegleid ja protseduure, mis keelavad diskrimineerimise ning edendavad võrdset kohtlemist kõigis meie tegevustes.
Aruandlus:
Koostame igal aastal aruande meie võrdse kohtlemise jõudluse kohta. Käsitame diskrimineerimisjuhtumeid konfidentsiaalselt ja võtame vastu sobivad meetmed ning tegutseme vastavalt.
Õiguslikud ja regulatiivsed aspektid:
Tagame, et meie võrdse kohtlemise kava vastaks kohalikele ja rahvusvahelistele seadustele ja regulatsioonidele, mis käsitlevad diskrimineerimist ja võrdset kohtlemist. See võrdse kohtlemise kava on elav dokument, mida AS Varmata regulaarselt uuendab ja kohandab vastavalt muutuvatele vajadustele ja tingimustele. Oleme pühendunud võrdse kohtlemise edendamisele ja ootame kõigi meie töötajate, klientide ja koostööpartnerite aktiivset osalust selle eesmärgi saavutamisel.

Kontakt: AS Varmata, Aadres: Tähe 135, Tartu, Telefon: +372 5119099, +372 5066864, E-mail: info@varmata.ee